GENEL™

GENEL™ – провідний виробник обладнання малої та середньої потужності в Україні. А саме: парові котли, електрокотли опалення, парогенератор промисловий, насосні станції та ін.

Продукція GENEL™ постачається більш ніж до 20 країн світу. Більшість продукції експортується до країн СНД, Російську Федерацію, країни Скандинавії, США, Канаду. Основним видом вироблених установок є теплове обладнання, яке успішно реалізується довгі роки. Серед усієї маси агрегатів можемо відзначити винахід унікального прямоточного парового електрокотла.

Нижче представлений невеликий екскурс за напрямками роботи GENEL™:
— стаціонарні прямоточні парові котли GENEL™ продуктивністю 9 — 3000 кг/год.
— побутові електрокотли потужністю 6-45 кВт/год.
— транспортабельні котельні установки (мобільні парогенератори) продуктивністю 9 – 300 кг/год.
— електрокотли опалення (для промислових та житлових будівель) потужністю 1.6 — 3000 кВт/год.
— Парогенератори для саун електричні.

За рахунок встановлених систем управління та енергозберігаючих технологій потужність нагрівальних елементів регулюється автоматично, що позитивно позначається на економії коштів та знімає питання необхідності присутності обслуговуючого персоналу. Парогенератори GE та електро- котли опалення – це висока якість, надійність, оригінальні конструктивні рішення, безпека, висока ефективність, сучасні матеріали, екологічність. Все це у поєднанні із чудовою командою, найкращими інженерами та проектувальниками, дозволило нам завоювати довіру клієнтів.

GENEL™ має репутацію компетентного та надійного партнера у вирішенні питань паропостачання та опалення. Уважність до потреб клієнтів, висока кваліфікація, швидкість та якість послуг, що надаються, є основними пріоритетами в роботі компанії.