Промислові електрокотли

Промислові електрокотли – це особливий вид альтернативного чи додаткового опалення. Області застосування даних агрегатів можуть стати як сільськогосподарські приміщення, так і виробничі приміщення великих розмірів, а також висотні будівлі, житлові будівлі, котеджі та ін.

З безлічі переваг промислових електричних котлів GENEL™ варто відзначити наявність захисту та центральної автоматичної системи управління, які забезпечують надійну роботу, чіткий контроль та регулювання температури теплоносія, самостійне регулювання потужності та безпечну експлуатацію.

Грамотна система датчиків дозволить не допустити перегрівання теплоносія. Промислові електрокотли GENEL™ без проблем справляться з автономним режимом роботи без необхідності пильного контролю обслуговуючого персоналу. Така відмінна риса не тільки чудово впишеться в робочу структуру Вашого підприємства, а й дозволить заощадити кошти та дорогоцінний час!

Для безтурботного та тривалого терміну служби у наших електрокотлах передбачено: регулювання потужності в автоматичному режимі; встановлені захист від перегріву, короткого замикання, відсутності протоки, включення без теплоносія, високого тиску; автоматичний контроль обраної температури та контроль температури навколишнього середовища. Щоб уникнути різкого навантаження на проводку, промислові електрокотли GENEL™ мають систему плавного включення.

720-01-exp720-02-exp720-03-exp

720-04-exp720-05-expDSC06709

KO-450-1-smallKO-450-2-smallKO-450-small

240240-1240-2