Водонагрівачі проточні електричні

Принцип дії проточного водонагрівача заснований на використанні ТЕНів як нагрівальний елемент. Вода в проточній частині взаємодіє з нагрітим металом і її температура підвищується. ТЕНи у пристроях GENEL™ виконані з нержавіючої сталі, усередині ніхромова спіраль розжарювання. Матеріали, які використовуються в наших виробах, не тільки мають термін служби вище за конкурентів, але й ідеально підходять для використання як у побутових так і промислових умовах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що проточні водонагрівачі не мають ємності під воду і необхідно до певної температури нагрівати постійний потік. Цим можна пояснити досить велика потужність, яка становить залежно від моделі від 3 до 27 кВт. Якщо немає бажання обмежувати себе під час прийняття душу, слід при виборі розглядати пристрої потужністю від 8кВт. Під час встановлення зверніться за консультацією до електрика для перевірки проводки.

Електричні проточні водонагрівачі мають свої переваги над обладнанням, що використовує паливо, вугілля або газ. Тут слід зазначити, що немає необхідності у використанні спеціальних приміщень, відсутня потреба відведення відпрацьованих продуктів, екологічно чиста конструкція, та й електрика більш поширена, ніж той самий газ.